0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

Termos

Sırala:

İnsanlara ve topluma gelişmiş ve çevre dostu bir yaşam tarzı.

Gelişmiş ve rahat bir yaşam sürmek bazen doğaya ve çevreye zarar verir.Thermos markası, hem "kolaylık" hem de "doğayı koruma" sağlamayı misyon olarak edinmiş, Thermos ürünlerinin kendi ısı yalıtım teknolojisi de dahil olmak üzere çeşitli teknolojiler ve yaratıcılıkla enerji tasarrufuna katkıda bulunmaktadır.

Thermos ürünleri sağlıklı mıdır?

Thermos ürünleri, bağımsız test laboratuvarları tarafından titizlikle test edilir. Bu testin sonucunda, Thermos ürünlerinin tüketicilere kurşun veya benzeri hiçbir zararlı madde taşımadığını ve düzenli temizleme ile uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabileceğini garanti edebiliriz.

Thermos marka Termos nedir?

Paslanmaz çelik termos, paslanmaz çelikten çift yapılı bir kaptır ve dış şişe ile iç şişe arasında yüksek bir vakum vardır. Bu sayede ısı dağılımı önlenir. Ayrıca, iç şişenin dış çevresine izolasyon amaçlı metal bir yapı sarılarak ısı kaybı önlenir. Paslanmaz çelik termosun yüksek ısı yalıtım etkisi böyle sağlanır.

Termos ısı ve soğuk yalıtım performansı

Tek yapılı bir su ısıtıcısı ile termos yapılı paslanmaz çelik bir tencere arasında ısı tutma ve soğuk tutma açısından büyük bir fark vardır. Her ikisine de 95 derecelik sıcak su ekledikten sonra 6 saate kadar olan sıcaklıkları karşılaştırdığınızda uzun süreli ısı tutma ve soğuk tutma için vakum yalıtımlı bir termos ürünü farkını açık ara belli edecektir.

Vakum yalıtımlı ürünümden en iyi sıcaklık muhafazasını nasıl elde edebilirim?

Yüksek performans ve ısı tutma için termos ürününüzün içini sıcak su ile bakım ve kullanım talimatlarına göre önceden ısıtın ve en iyi sonucu elde edin. Termosunuzu doldurmadan önce bir içini sıcak su ile ısıtabilirsiniz. 

Thermos ürünü nasıl temizlenir?

Ürünlerimizin çoğu üst rafta bulaşık makinesinde yıkanabilir, ancak parlak yüzeyin her zaman iyi görünmesini sağlamak için yine de elde yıkamanızı öneririz. Thermos® ürününüz üzerinde kesinlikle ağartıcı veya ağartıcı içeren herhangi bir temizleyici kullanmamanızı öneririz.

Thermos ürünümün içindeki renk bozulmasını nasıl gideririm?

Termos ürününüze dolduracağınız çay ve kahve gün boyunca tortu bırakabileceği için renk değişikliği yapabilir. Cezve temizleyici veya protez tabletleri genellikle inatçı lekeleri ve kokuları çıkarmak için en iyi sonucu verir. Ürününüze iki adet protez tableti sıcak su ile koyun ve gece boyunca bırakın, ardından sabun ve su ile yıkayın ve sonrasında iyice durulayın. Termosunuzu bir sonraki kullanmadan önce kurumasını bekleyin.  Termos şişe ve bardaklarınızda kokuları gidermek için limon suyu da kullanabilirsiniz.