0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

Biz Kimiz?
 
1997 yılında outdoor alanına adım atan Atlas Outdoor; müşteri talepleri doğrultusunda ithalat ve perakende satış faaliyetlerine başlamıştır.
 
Tutkuyla yaptığımız bu hizmet amatör ruhunu koruyarak bugünlere kadar ulaşmış bulunuyor. Hedefimiz tüm dünyanın kullandığı markalarla, başlangıç seviyede doğaseverden profesyonele, hayatı kolaylaştırmak ve bu ürünleri buluşturabilmekten geçiyor.
 
Vaude, Thermos, Go Travel, Grivel, Wildo, Cairn, Edelweiss , Black Yak, Makalu, Kupila, Trangia gibi önde gelen markalarının distribütörlüğünü başarı ile yürütmekteyiz. Bu markalara ek olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Jack Wolfskin, Columbia, Salomon, Merrell, Peak Performance,Mammut, Mountain Hard Wear, Regatta, Victorinox, Bushnell, Keen, Fiskars, Suunto, Leatherman, Oakley gibi birçok ileri gelen markanın bayiliğini yapmaktayız.
 
Merkez Ofis,Depo, Mağaza entegrasyonunda dinamik ekibimiz ile mutlu ve gururlu bir faaliyetin içerisindeyiz.
 
Atlas Outdoor ailesi olarak müşterilerimize kaliteli ürünü uygun fiyatla sunma, satış ve satış sonrası ürün desteği sağlama hususuna önem vermek en temel ilkelerimizdendir. Bu noktada bizi motive eden tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve ticari rakiplerimize teşekkürübir borç biliriz. Sonuç olarak kurulduğu günden bugüne siz değerli müşterilerimizin olumlu desteğini sürekli hissetmekteyiz. Bize bu katkıyı sağlamanızdan dolayı müteşekkir olduğumuzu belirtir, keyifli alışverişler dileriz.


Türkiye Distribütörlüğünü Yaptığımız Markalar