0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x

Hakkımızda


Biz Kimiz?
 
1998 yılında outdoor alanına adım atan Atlas Outdoor;
müşteri talepleri doğrultusunda ithalatve perakende satış faaliyetlerine başlamıştır.
 
Tutkuyla yaptığımız bu hizmet amatör ruhunu koruyarak bugünlere kadar ulaşmış bulunuyor. Hedefimiz tüm dünyanın kullandığı markalarla başlangıç seviyede doğaseverden profesyonele, hayatı kolaylaştırmak ve bu ürünleri buluşturabilmekten geçiyor.
 
Vaude, Thermos, Go Travel, Karrimor, Grivel, Edelweiss ,Black Yak,Makalu,Wild Life,Italbastoni,Kayland, Tru Virtu  gibi önde gelen markalarının distribütörlüğünü başarı ile yürütmekteyiz.
Bu markalara ek olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Jack Wolfskin, Columbia, Salomon, Merrell, Dolomit,Mammut, Mountain Hard Wear, Regatta, Victorinox,Bushnell,Keen, Fiskars, Suunto, Leatherman, Oakley  gibi birçok ileri gelen markanınbayiliğini yapmaktayız.
 
Merkez  Ofis,Depo, Mağaza entegrasyonunda dinamik ekibimiz ile mutlu ve gururlu bir faaliyetin içerisindeyiz.
 
Atlas Outdoor ailesi olarak müşterilerimize kaliteli ürünü uygun fiyatla sunma, satış ve satış sonrası ürün desteği sağlama hususuna önem vermek en temel ilkelerimizdendir. Bu noktada bizi motive eden tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve ticari rakiplerimize teşekkürübir borç biliriz. Sonuç olarak kurulduğu günden bugüne siz değerli müşterilerimizin olumlu desteğini sürekli hissetmekteyiz. Bize bu katkıyı sağlamanızdan dolayı müteşekkirizolduğumuzu belirtir, keyifli alışverişler alışverişler dileriz.


Türkiye'de Distribütörlüğünü Yaptığımız Markalar