0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

Yemek Termosu

Sırala:

Yemek Termosları

Geçirdiğimiz pandemi döneminde viruslardan korunmak ve hijyen kurallarına uygun yaşamak için kişisel olarak çeşitli tedbirler almak durumundayız. Dışarıda yemek, içmek gibi keyifli vakitlerden fedakarlık etmek durumunda kaldık. Kalabalık mekanlardan kaçınmak ve ayrıca gündelik koşturmacalara yetişmek için Thermos markalı yemek termos modelleri size destek vermektedir. Çift yalıtımlı paslanmaz çelik, sağlıklı yemek termosları, siz ve sevdikleriniz yemeklerininizi istediğiniz an ve dilediğiniz yerde güvenle yiyebilmeniz için her an hazırdır.

Çantaya sığabilen küçük boyutu, sızdırmaz özelliği, ısıyı içerde koruyan dışarıya ise sıcaklığı vermeyen yapısıyla yemek termosu modellerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Thermos® markalı ürünler, güvenilirlik ve maksimum performans için üretilen birinci sınıf malzemelerden üretilir. Üretim süreci boyunca malzeme ve performans kalitesi test edilerek termos ürünlerinin ısı yalıtım konusunda  mükemmelliği sağlanmakta ve yüksek kalite standartlarından ödün verilmemektedir.

İnsanlara ve topluma gelişmiş ve çevre dostu bir yaşam tarzı.

Gelişmiş ve rahat bir yaşam sürmek bazen doğaya ve çevreye zarar verir.Thermos markası, hem "kolaylık" hem de "doğayı koruma" sağlamayı misyon olarak edinmiş, Thermos ürünlerinin kendi ısı yalıtım teknolojisi de dahil olmak üzere çeşitli teknolojiler ve yaratıcılıkla enerji tasarrufuna katkıda bulunmaktadır.

Thermos ürünleri sağlıklı mıdır?

Thermos ürünleri, bağımsız test laboratuvarları tarafından titizlikle test edilir. Bu testin sonucunda, Thermos ürünlerinin tüketicilere kurşun veya benzeri hiçbir zararlı madde taşımadığını ve düzenli temizleme ile uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabileceğini garanti edebiliriz.

Thermos marka Termos nedir?

Paslanmaz çelik termos, paslanmaz çelikten çift yapılı bir kaptır ve dış şişe ile iç şişe arasında yüksek bir vakum vardır. Bu sayede ısı dağılımı önlenir. Ayrıca, iç şişenin dış çevresine küçük bir emisyon değerine sahip metal bir yapı sarılarak ısı dağılımı önlenir. Paslanmaz çelik termosun yüksek ısı yalıtım etkisi böyle sağlanır.

Termos ısı ve soğuk yalıtım performansı

Tek yapılı bir su ısıtıcısı ile termos yapılı paslanmaz çelik bir tencere arasında ısı tutma ve soğuk tutma açısından büyük bir fark vardır. Her ikisine de 95 derecelik sıcak su ekledikten sonra 6 saate kadar olan sıcaklıkları karşılaştırdığınızda uzun süreli ısı tutma ve soğuk tutma için vakum yalıtımlı bir termos ürünü farkını açık ara belli edecektir.

Vakum yalıtımlı ürünümden en iyi sıcaklık muhafazasını nasıl elde edebilirim?

Yüksek performans ve ısı tutma için termos ürününüzün içini sıcak su ile bakım ve kullanım talimatlarına göre önceden ısıtın ve en iyi sonucu elde edin. Çorba, makarna veya diğer sıcak yiyeceklerle doldurmak için bir Termos yemek kavanozu hazırlıyorsanız, yemek kavanozunu doldurmadan önce bir ocakta kaynama noktasına kadar ısıtılmalı veya mikrodalgada ısıtılmalıdır. Lütfen sıcak içerikleri tutarken dikkatli olun. Unutmayın, şimdi yemek için yiyecekleri ısıtmıyorsunuz; saatler sonra güvenle yiyebilmek için ısıtıyorsunuz.

Thermos ürünü nasıl temizlenir?

Ürünlerimizin çoğu üst rafta bulaşık makinesinde yıkanabilir, ancak parlak yüzeyin her zaman iyi görünmesini sağlamak için yine de elde yıkamanızı öneririz. Thermos® ürününüz üzerinde kesinlikle ağartıcı veya ağartıcı içeren herhangi bir temizleyici kullanmamanızı öneririz.

Thermos ürünümün içindeki renk bozulmasını nasıl gideririm?

Termos ürününüze dolduracağınız çay ve kahve gün boyunca tortu bırakabileceği için renk değişikliği yapabilir. Cezve temizleyici veya protez tabletleri genellikle inatçı lekeleri ve kokuları çıkarmak için en iyi sonucu verir. Ürününüze iki adet protez tableti sıcak su ile koyun ve gece boyunca bırakın, ardından sabun ve su ile yıkayın ve sonrasında iyice durulayın. Termosunuzu bir sonraki kullanmadan önce kurumasını bekleyin.  Termos şişe ve bardaklarınızda kokuları gidermek için limon suyu da kullanabilirsiniz.