0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!
Atlaskamp.com Bayilik Şartları Nelerdir?
Aşağıdaki linkten bayilik şartlarımızı içeren pdf dosyasını indirebilirsiniz. Kabul edildiği takdirde serkan@atlaskamp.com mail adresinden veya 0212 252 32 82 - 0212 252 32 83 iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Tedarik Sözleşmesi          Xml Ürün Tedariki ve Çalışma Şartları

Atlaskamp.com Ürünlerini Nereye Sipariş Veriyoruz?
Atlaskamp.com üzerinden şirketlerin kendileri adına açılan kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte siparişlerini verebilirler.

Atlaskamp Ürünleri Nasıl Ulaştırıyor?
Sipariş ettiğiniz ürünlerin gönderimlerini en geç 2-3 gün içerisinde yapmaktayız. Kargo ücretleri alıcı bayilerimiz tarafından ödenmektedir.

XML nedir? İşlerime nasıl yardımcı olur?
XML, bizden tedarik ettiğiniz ürünleri kolayca internet sitenize aktarmanıza ve bu ürünlerin toplu olarak güncellemelerini yapabilmenize olanak tanır. XML kullanılmadığında, her ürünü sitenizin yönetim panelinden tek tek girmeniz ve tek tek güncellemeniz gerekir. Sitenizdeki ürün sayısı arttıkça, bu işlemleri manuel olarak yapmak imkansızlaşır. Binlerce ürünün siteye girilmesi veya güncellenmesi, tek tek yönetim panelinden yapılan işlemle günler sürecekken XML ile birkaç dakika içinde bu işlemler yerine getirilir.