0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

Thermos markası yüzyıldan fazla süredir dünya genelinde faaliyet göstermektedir. Paslanmaz çelik gövdeli, vakumlu yapısıyla gıdaları güvenli şekilde tüketmemize yardımcı olan Thermos çeşitli ebat ve renklerdeki modelleriyle geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Atlas Outdoor olarak Thermos Türkiye distribütörlüğü görevimizi yıllardır özenle ve gururla sürdürmekteyiz. 
DAYANIKLI PASLANMAZ ÇELİK
Dayanıklı çift cidarlı paslanmaz çelik vakum yalıtımlı teknolojimiz sayesinde, olağanüstü dayanıklılıkla üstün performans sunarken yaşam tarzınıza uyan bir ürün bulacağınızdan emin olabilirsiniz. 
YENİDEN KULLANILABİLİR
Thermos ürünleri dayanıklı ve tekrar kullanılabilir özelliktedir. Paslanmaz çelik teknolojisi kullanılan termos modellerimizin dayanıklılığı sayesinde, uzun yılla boyunca ilk günkü performansını göstereceğini göreceksiniz. 
THERMOS DUVAR TEKNOLOJİSİ
Thermos ürünlerinin içini sadece hava ile doldurmaktadır.
Dünya üzerindeki birçok farklı termos markası termos modellerinde ısı koruması için iç ve dış duvar arasında hacimli, fiziki bir madde (genellikle kömür) kullanırken; 
Thermos teknolojisinin en önemli özelliği olan, Isıyı içerde tutup dış hava etkenlerinden etkilenmesini engelleyen Paslanmaz Çelik İç ve Dış (çift Cidar) Duvar teknolojisinde, Thermos markası iki duvar arasında patentli teknolojisiyle sadece hava kullanır. 
Bu patentli teknoloji sayesinde Thermos markalı ürünler rakip ürünlere göre hem daha hafif bir yapıda olur hem de bir sıcak kahve vs için -kömür dolu- bir termos bardak taşımanıza gerek kalmaz. 
Üretimde yeralan kömür üretiminin çevre sorunlarından bahsetmiyoruz bile... 
VAKUM YALITIMLI
Sıcaklar sıcak kalır. Soğuklar soğuk kalır. Thermos Türkiye distribütörü olarak termos modellerimizin uzun süreli, başlıca özelliği ile gurur duymaktayız. 

ÇOCUK DOSTU
Çocuklar, şişe termos veya mug termosları kendi başlarına güvenli şekilde açıp kapatabilirler .

THERMOS ÇELİĞİ
Thermos paslanmaz çelik teknolojisini kullanırken işlenmemiş, ham çelik kullanmaktadır. Yay çeliği olarak da adlandırılabilen bu çelik cinsi, esnek yapısı ve farklı minerallerle işlenmemiş yani dönüştürülmemiş haliyle direkt Thermos üretimine geçtiğinden dolayı, Thermos son kullanıcı ürünü haline getirildiğinde iç yapısında içeceğin veya yiyeceğin gerçek tadını kaybetmeden almanızı sağlar.
THERMOS CONTA TEKNOLOJİSİ
Piyasadaki birçok termos markası kapak ve conta kısımlarında plastik veya farklı silikon materyalleri kullanmaktadır ve bu yüzden zaman içinde termos içine konan gıdaların sıcak-soğuk özellikleri ve ayrıca kullanım ile zamanın etkileri sebebiyle bu parçalar yıpranabilmekte ve böylelikle termosun özelliğini kaybetmesine sebep olabilir.
Thermos patentli conta ve kapak teknolojisinde kullandığı sağlık koşullarına uygun silikon malzemeleriyle uzun süreli kullanım sağlar. Thermos Türkiye distribütörü olarak yedek parça temini de yapmaktayız.