0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!
Thermoball
Primaloft ile yapılan özel ortaklık sayesinde geliştirilen thermoball teknolojisi devrimsel nitelik taşımaktadır. Uzun fiberler içeren sentetik dolguların aksine ufak primaloft sentetik fibet topları ile kaz tüyünü taklit eder. Küçük Topların arasındaki hava boşlukları sıcak havayı hapseder ve ısı yalıtımı sağlar.
Flashdry
FlashDry kumaş ikinci bir çilt gibi üzerinizde bulunup, nemi ve ıslaklığı cildinizden alır ve hızlıca kumaşın dış katmanına iletir. Bu sayede yüksek performanslı faaliyetlerinizde sizi kuru tutar.
Gore-Tex
Yaptığınız sporu değiştirebilirsiniz, ancak asla giyim tarzınızı değiştirmenize gerek yok. GORE-TEX Performans Shell nefes alan, rahat, su geçirmez bir koruma sağlar. Gore-Tex, santimetrekaresinde 1,4 milyar adet gözenek içeren çok ince bir kumaştır. Bu delikler o kadar ufaktır ki sıvı haldeki su zerreciği geçemez ama buhar molekülü rahatlıkla geçebilir.
DryVent
Su geçirmez, nefes alabilir ve rüzgar geçirmez olarak imal edilen bu kumaşın dış katmanı da aynı zamanda su kaydırıcılık özelliği ile korunmaktadır. Bu Membranın her katmanı su buharının aralarından geçmesi için tasarlanmıştır.