0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

Termos & Kamp Mutfağı

Sırala:

Termos & Kamp Mutfağı

Açık havada kamp yapmak, outdoor faaliyetlerinde çadır içinde birkaç gün geçirmek herkesin hayalini kurduğu ve birçok kişinin de aktif olarak yaptığı faaliyetlerdendir.

Bunun için outdoor faaliyetini daha konforlu ve eğlenceli hale getirecek kamp ekipmanlarını seçebilirsiniz. Atlaskamp olarak bu grupta yemek termosu, termos bardak -mug ve lezzetli yemekler pişirebileceğiniz kamp ocak modelleri ürünlerimiz mevcuttur.

Kamp Ocakları

Portatif ve hafif özelliklerde kamp ocakları sıvı yakıtlı ve kartuşlu modeller olarak farklı seçeneklerde bulunmaktadır. Paslanmaz özelliklere sahip portatif kamp ocağı zorlu şartlarda yemeğinizi ısıtmanıza ve ısı vermesi sebebiyle kendinizi ısıtırken yabani hayvanların yaklaşmasını engellemeye de yarayacaktır.

Ateş Başlatıcılar

Sert rüzgarlı ortamda ya da hızlı şekilde ateş yakmaya çalışacağınız durumlarda hayati önemi olan ve anahtar boyutundaki -genellikle magnezyum çubuğundan oluşan- ateş başlatıcı ürünleri suya dayanıklılığı sayesinde ıslansa dahi hızlıca kamp ateşinizi yakmanızı ve keyifle ateş başında oturacağınız kamp ortamını sağlar.

Yemek Setleri

Kamp alanına giderken çok işlevli ve az yer kaplayan tabak, bardak, kaşık gibi aksesuarlar sizin için hayati öne sahiptir. İsveç menşeili outdoor markası Wildo gibi birçok firmanın ürettiği 3 işlevli tek üründe çatal-kaşık-bıçak ürünleri veya hem tabak hem tepsi görevi olan yemek setleri sırt çantanızda az yer kaplayarak sırt çantanızın gereksiz kalabalıktan koruyacaktır.

Termos Bardak & Yemek Termosları

Uzun süreli yürüyüşlerinizde veya güzel bir manzara gördüğünüzde durup doğanın tadını çıkarırken keyifle içeceğinizi içmeniz için termos bardak ve mug modellerini kullanabilirsiniz. Kalabalık grup aktivitelerinde ise şişe termosları ile sevdiklerinizle içeceklerinizi paylaşabilirsiniz.