0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

Matara & Suluk

Sırala:

İnsanlara ve topluma gelişmiş ve çevre dostu bir yaşam tarzı.

Gelişmiş ve rahat bir yaşam sürmek bazen doğaya ve çevreye zarar verir. Thermos markası, hem "kolaylık" hem de "doğayı koruma" sağlamayı misyon olarak edinmiş, Thermos ürünlerinin kendi ısı yalıtım teknolojisi de dahil olmak üzere çeşitli teknolojiler ve yaratıcılıkla enerji tasarrufuna katkıda bulunmaktadır.

Thermos ürünleri sağlıklı mıdır?

Thermos matara ürünleri, bağımsız test laboratuvarları tarafından titizlikle test edilir. Bu testin sonucunda, Thermos ürünlerinin tüketicilere kurşun veya benzeri hiçbir zararlı madde taşımadığını ve düzenli temizleme ile uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabileceğini garanti edebiliriz.

Wildo Matara ve Suluk Modelleri

Spor yaparken veya gündelik hayatta kullanabileceğiniz BPA Free özellikte sağlıklı matara ve suluk modelleri sayesinde içeceğinizi uzun saatler boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

İsveç markası Wildo matara grubu, İsveç ordusunun ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla, en ilkel koşullarda kullanılabilecek ve taşınacak yükü minimuma indirecek şekilde tasarlanmıştır. 

Yüksek kalite standartlarında materyallerle üretilen Wildo mataralar uzun süreli kullanımlarda BPA-Free özelliği ile içecek ihtiyacınız karşılayacaktır.