0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!
EVODry
Marmot'un %100 PFC kullanmadan elde edilen, yüksek nefes alabilirlikli ve üzerindeki kaplama kolay kolay gitmeyecek şekilde imal edilmiştir. Sağanak yağmurlara 24 saat kadar dayanıklıdır.
Gore-Tex
Yaptığınız sporu değiştirebilirsiniz, ancak asla giyim tarzınızı değiştirmenize gerek yok. GORE-TEX Performans Shell nefes alan, rahat, su geçirmez bir koruma sağlar. Gore-Tex, santimetrekaresinde 1,4 milyar adet gözenek içeren çok ince bir kumaştır. Bu delikler o kadar ufaktır ki sıvı haldeki su zerreciği geçemez ama buhar molekülü rahatlıkla geçebilir.
Marmot Guardian
Uzun süre dayanımı olan, su geçirmez/nefes alabilir 2 katmanlı 10,000 mm su geçirmezlik sütunu ve 10,000 mm nefes alabilirliği olan guardian teknolojisi sizi bozuk havalardan korur.
M Softshells
M serisi softsheller en yüksek rüzgar geçirmezlik ve suya dayanıklılık içeren ve soğuk ve ıslak koşullarda kullanılabilecek ürünlerdir.
Marmot MemBrain
Marmot Membrain™ katmanı üst düzey teknolojiyi nefes alabilirlik performansı, su geçirmezlik ve su kaydırıcılık ile en iyi şekilde dengeleyerek mükemmel bir dayanıklılık sağlar. En az 10, 000mm / 10,000mm su geçirmezlik ve nefes alabilirlik performansı ile sizi en kötü hava şartlarında kuru ve rahat tutmayı garanti eder.
Nano Pro
2.5 katman su geçirmez/nefes alabilirlik özelliği olan membranların en teknik olanıdır. Önceki nesil membranlardan gözenekleri %30 daha ufaktır ve bu sayede daha yüksek su geçirmezlik sağlandığı gibi yüzey alanına düşen gözenek sayısı arttığından nefes alabilirliği de artar.
Gore Windstopper
Windstopper bir orta katman rahatlığında rüzgar geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlar. Faaliyetlerinizde hareket kısıtılaması olmadan performansınızı en üst düzeyde tutar ve çabuk kuruyan polyesterden imal edilmiştir.
Featherless
3M thinsulate malzemeden 2 yıllık çalışma sonunda imal edilen bu malzeme 700 fill dolgu kaz tüyü dolgusuna eş yalıtım sağlar. Aynı zamanda sentetik malzeme olduğundan Islak koşullarda da kullanabilirsiniz.
Down Defender
Giysilerinizde ve uyku tulumlarınızda bulunan kaz tüyü materyalin özel bir dolgu ile kaplanmasından elde edilen ıslak koşullara dayanıklı olmasını sağlayan teknolojidir. Suya maruz kaldığında klasik kaz tüyü gibi topaklanmaz sizi korumaya devam eder.
Polartec Alpha
Polartec Alpha ® sentetik izolasyonda en son teknoloji. Hafiflik, yalıtım, nefes alabilirlik ve yumuşaklığı bir arada sağlayabilen tek üründür.
Thermal R
Marmot'un kendi ürettiği bu teknoloji çeşitli soğuk iklim ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilmiştir. Ağırlık/yalıtım dengesi oldukça başarılıdır.
Spirafill
Spiral şeklinde içi boş sentetik fiber malzemeden imal edilen bu malzeme hem sıkıştırılabilirliği hem de yalıtımı nedeniyle kaz türü malzemeyi taklit edebilmektedir. Hafif ve ıslak koşullara dayanıklıdır.
Primaloft
Primaloft, 1980 yılında Amerikan Ordusu için geliştirilen sentetik mikrofiber termal yalıtım malzemesidir. Outdoor malzemelerinde eldivenler, ayakkabılar, uyku tulumları ve dış giyimde yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
Coolmax
Ciltten nemi uzaklaştıran bir kumaş teknolojisidir. Kumaş üzerindeki özel tasarlanmış kanallar ve fiberler sayesinde ciltteki nemi alıp yayar ve buharlaşmasını hızlandırır.
SolarShield
Deri üzerine uygulanan ve zamanla geçen korumaların aksine, yıkandıkça geçmeyen özel ipliklerle üretilmiş kumaşların giysilerde kullanılma teknolojisidir.
Polartec Power Dry
Polartec Power Dry kumaşı terlediğinizde nemi ve teri vücudunuzdan uzaklaştırmak için üretilmiştir. Koşucular, kayakçılar ve maceracılar için idealdir. özel örüm tekniği ile üretilen bu materyal nemi ciltten uzaklaştırdığı gibi hızlıca buharlaştırmasını sağlar.
Air Exchange
Marmot'un performans kumaşlarından özel çalışmayla imal ettiği kumaş %50 daha fazla nefes alabilirliğe sahiptir. Kumaşın yapısı gereği yüksek miktarda havanın içerisinden geçmesine izin verir. Bu sayede sizi aktif durumdayken de komforlu ve serin tutar.
DriClime
İki farklı fiberden, iki ayrı örüm şekli ile imal edilen bu kumaş hem hafif hem de yüksek emiciliğe sahiptir.
DriRelease
Yıkanarak geçmeyecek şekilde kumaş fiberlerinin üzerine işlenen bu teknoloji nemi cildinizden hızlıca uzaklaştırır. FreshGuard ile üretilmiştir.