0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

ACS
Sırt çantası ile sırtınız arasında bir bombe ile boşluk oluşturan bu teknoloji sayesinde sırtınızdaki sıcak havanın hemen uzaklaşması ve dışarıdaki hava sirkülasyonu ile sırtı serin tutması sağlanır. Sırtınıza temas eden tek kısım çantasnın file kısmı olacaktır.
Down
Soğuk ve kuru koşullara uygun olması ve aynı zamanda hafif ve sıkıştırıldığı zaman çok küçük hacimlere düşmesi kaz tüyünü outdoor faaliyetlerinde kullanılmasını sağlar.
EDS
Ergonomik bir şekilde sırta oturan çantanın, değişen dinamik koşullara ayak uydurarak sırtta daha konforlu durmasını sağlamaktadır. Bu sistem sayesinde ağırlık dağıtımı da değişen vücut hareketlerinize uyum sağlar.
Fiber Cloud
Sentetik fiber malzemelerden üretilen ve ısı yalıtımında kullanılan fibercloud yüksek dolgu oranı, ısı yalıtımı ve suya dayanıklılığı ile kaz tüyünün muadili olarak kullanılabilir. Terlediğinizde, ıslandığınızda ve karlı ortamda sizi sıcak tutmaya devam etmesnin yanı sıra, hızlıca kuruyarak maksimum performansı göstermeye devam eder.
Flex Motion
Sırt çantası ile sırtınız arasında bir bombe ile boşluk oluşturan bu teknoloji sayesinde sırtınızdaki sıcak havanın hemen uzaklaşması ve dışarıdaki hava sirkülasyonu ile sırtı serin tutması sağlanır. Sırtınıza temas eden tek kısım çantasnın file kısmı olacaktır.
Flex Contact
Isı ile şekillendirilmiş özel süspansiyon sistemi, hem mükemmel ağırlık dengesi sağlar hem de çıkabilen sırt desteği ve bel kemeri ile günlük çanta olarak da kullanılabilir.
Micro Guard
Ağırlık-yalıtım dengesi ideal olan bu sentetik fiber, kaz tüyünden ve diğer sentetik materyallerden farklı olarak spiral şeklinde dolgulanarak yüksek ısı yalıtımı sağlar.
Real Dome
Çadırlarda kullanılan adalın daha verimli olamsı ve dayanıklılığı için geliştirilen bu teknoloji özel polleri sayesinde yüksek rüzgarlarda ayakta kalabilmekte ve çadırın üst kısımlarında daha fazla geniş alan bırakmaktadır. Aynı zamanda çabuk kurulum özelliğini de beraberinde getirir.
Real Tunnel
Patentli bu teknoloji daha dik yan polleri ve farklı boylardaki pollerin kombinasyonu sayesinde ortaya çıkan öndeki üçgen şekli sayesinde hem kullanılabilir alan artmakta hem de rüzgara dayanımı çok yüksek olmaktadır. 80 kilometreye yakın hızlı rüzgarlarda bile sadece poller çok hafif eğilmektedir.
Snuggle Up
Jack wolfskin'in kendi üretimi olanve 15 yıldır test edilmiş, kusursuz ağırlık dağıtımı, omuz destekleri ve destekli sırtı ile hem konfor hem de koruma sağlar.
Texapore
Genellikle hardshell olarak adlandırılan bu materyal yapısına bağlı olarak 2, 2.5 ve 3 katmandan oluşur. su ve rüzgar geçirmediği gibi nefes alabilir özelliğe sahiptir.
Texapore Air
texapore materyalin bütün zöelliklerini taşıyan bu teknoloji ekstra olarak çok yüksek nefes alabilirliğe sahiptir.
X-transition
X şeklinde yerleştirilmiş iki adet alüminyum çubuk ile yük dağıtımını omuz ve bele eşit şekilde dağıtarak çantayı sırtınızda stabil tutar.
3 in 1 System
Sağlam dış kabuk tabir edilen dış kaban ve polar içlikten oluşan tasarım. İsteğe bağlı şekilde her parçayı ayrı giyebileceğiniz gibi hepsi birlikte de kullanabilirsiniz.
Blue Sign Product
Kaynakların korunması ve benzeri doğa dostu ürünler
Flex
Jack Wolfskin ürünleri hava koşullarına karşı destek olurken aynı zamanda rahat hareket kabiliyeti sağlamaktadır.
High Quality Down
Giyim ve uyku tulumu ürünlerinde dolgu ve yalıtım olarak ısıyı tutacak yoğunlukta ayrıca diğer dolgu malzemelerine kıyasla daha hafiflik sağlamkatadır.
Nanuk
Normal yünlü kumaşlara göre daha hafif ancak daha sıcak tutar
PFC Free
Jack Wolfskin ürünlerinde PFC ((perfluorinated and polyfluorinated compounds) gibi kimyasal bileşimler kullanılmamaktadır.
Stormlock
Rüzgar geçirmez, nefes alabilir özelliğiyle terletmez