0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

Gömlek

Sırala:

Outdoor Erkek Gömlek Modelleri

Farklı hava koşullarına uygun, dayanıklı kumaştan üretilmiş, outdoor aktivitelerinde sizi rahat ettiren esnekliğe sahip, işlevsel ve farklı renk seçenekleriyle outdoor erkek gömlekler Atlaskamp.com'da satılmaktadır.

Soğuğa karşı dayanıklı erkek gömlekleri ısıyı içerde tutarak zorlu outdoor koşullarında sizi korurken, özel teknolojilerle üretilen kumaşları sayesinde terlediğinizde ter ve nemi dışarı aktarabilir ya da terin soğumasına karşı vücudunuzun ısısını ayarlayabilir.

Bazı yüksek teknoloji ile üretilen outdoor gömlek modelleri sıcak havalarda, zararlı güneş ışınlarına karşı korumalı olarak üretilmişlerdir. Böylelikle outdoor gömleğiniz sıcak havalarda dahi sizi serin tutabilen bir yapıdadır.

Trekking veya kamp gibi açık hava faaliyetinde bulunan kişiler için gömleğin dayanıklı olması en önemli etkenlerden biridir. Farklı kumaş teknolojileri ile üretilen outdoor gömlekler dayanıklı malzemeleri sayesinde yırtılma veya yıpranmalara karşı korumalıdır. Ayrıca kumaşlarının dayanıklılığı sayesinde zor leke tutan yapıda ve kolay kuruma gibi özellikleri de mevcuttur.