0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

KVKK KAPSAMINDA AYDINLATMA METNİ

VADİ DOĞA SPORLARI TUZİM İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 6698 sayılı verilerin korunması kanunu (KVKK) kapsamında aydınlatma metnine yazı üstündeki linkten erişebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Atlaskamp.com'dan alışveriş yaparken içiniz rahat olsun. Satmış olduğumuz tüm ürünler ithalatçılar, üreticiler ve ana toptancılarından temin edilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünlerin orjinal ambalajında elinize ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Alışveriş yaparken güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirisiniz. Sağlanan SET ve SSL protokolleri sayesinde, alışveriş sırasında paylaşmış olduğunuz her türlü bilgi için güvenlik sağlanmış olur.

Kredi Kartı Güvenliği

Sitemizde dolaşırken https:// gördüğünüz her yerde data alışverişi 128 bit şifrelenmiş olarak yapılmaktadır. Bu sayede işlemlere dışarıdan herhangi bir şekilde ulaşılamaz ya da çözümlenemez.

3D Secure güvenli işlemler sayesinde, Kredi Kartı bilgilerinizi çok daha güvende. 3D işlem gerçekleştirirken bankanızın sunucusuna bağlanırsınız ve sadece sizin bilmekte olduğunuz kart şifreniz ve güvenlik sorunlarınız ile bankanız üzerinden işleminizi gerçekleştirirsiniz. Böylece maksimum güvenlik sağlanmış olur.

Bilgilerinizin Gizlilik ve Güvenliği

Üyelik bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği en yüksek şekilde sağlanacaktır. Kişisel bilgilerinizin sizin bilginiz dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir 3. Şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılması söz konusu değildir.