0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!

Ceket & Mont & Kaban

Sırala:

Outdoor Mont & Erkek Ceket  & Kaban Modelleri

Atlaskamp.com mağazamızda dünyaca ünlü markaların su geçirmez özellikte, -3in1- 3 katmanlı kullanabileceğiniz, zorlu outdoor şartlarında ya da doğa yürüyüşlerinde suya ve rüzgara karşı özelliklerde ve ayrıca küresel iklimi korumak amacıyla planlanan doğa dostu -"Geri Dönüştürülmüş Materyallerden üretim- yüzlerce ürüne ulaşabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde sizi hem yağıştan ve soğuktan koruyan kapüşonlu montlar, ısıyı içerde tutan ve nefes alabilir özellikleri ile terletmeyen polar malzemeli outdoor erkek ceket modelleri ve kaz tüyü yalıtımlı kaban modelleri bu kategorimizde ilgileneceğiniz ürünlerimizdendir.

Erkek Outdoor Mont modelleri şişme montlar gibi hacim olarak büyük ve bir o kadar sıcak tutan mont modelleri, yoğun yağışlı dönemler ve düşük ısı dereceleri dönemlerinde tercih edilirken, kaz tüyü outdoor mont modelleri ince tasarımına rağmen ısı yalıtımı sebebiyle tercih edilebilir erkek outdoor giyim ürünlerindendir.

Ayrıca outdoor mont ve erkek kaban modelleri,hava koşullarına karşı koruma sağlarken, gündelik şehir yaşamında kendinize özgü bir tarz yaratmak ve şık görünmek için de size özel tasarımlarda ilginize sunulmaktadır.

Farklı renk seçenekleri sayesinde sırt çantanızla dahi kombinleyebileceğiniz erkek ceket modelleri soğuktan koruma sağlamanın yanısıra kendinize özgü tarz yaratarak şehir hayatının hareketli gündelik koşturmacasına ayak uydurmanıza yardımcı olur. 

Outdoor Ceket & Mont Bakımı ve Temizliği

Outdoor kaban ve ceket ürünleri genelde ağır hava koşullarında kullanılmaları sebebiyle normal kıyafetlerden daha çabuk yıpranmaktadırlar. Bu sebeple outdoor dış katman ürünlerinin bakımının daha sık ve itina ile yapılması gerekmektedir.

Herşeyden önce outdoor mont ve ceket modelleri genellikle polyester malzemeden üretildikleri için ısıya karşı hassastırlar. Çamaşır suyu gibi kimyasallar da cekette renk kaybı veya materyale zarar verme gibi durumlara yol açabilir. 

Genellikle mont modelleri içinde genel temizlik bilgileri etiket kısımlarında belirtilmekte ve yıkama derecesi gibi ekstra bilgiler verilmektedir.

Özellikle kaz tüyü mont gibi hassas ürünlerin temizliği ve bakımı ürünün koruma niteliğini kaybetmemesi için oldukça önemlidir. Bu konuda Nikwax markalı ürünler gibi tamamen bu amaçla üretilmiş özel temizleyici ürünleri mevcuttur.

Kaz tüyü dolgulu mont, ceket ile outdoor kaban modellerinin çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Makine içinde yıkama esnasında tüylerin topaklanması ürünün niteliğini kaybetmesine yol açabilir.

Kaz tüyü mont ve ceketler, dolgu malzemesi suya değmeyecek ve tüm düğme,fermuar gibi aparatları kapatılarak kalıbının bozulmaması için hazırlanmalı ve -varsa- kaba kiri yumuşak fırça ile temizlenmelidir.

Yumuşak fırça veya bez ile silinerek temizlenen, açık havada kurumaya bırakılan kaz tüyü mont ve ceketler uzun ömürlü bir kullanıma sahip olur.