0
 Giriş Yap
 Üye Ol
 Karşılaştırma
x
   Ürün Favorilere Eklendi!
Her Zaman Net, Her Zaman Hazır!
Odaklanmanızı kaybederseniz hayatınızda karşınıza çıkabilecek en iyi imkanları kaybedebilirsiniz. PERMAFOCUS® serisi bu felsefe ile geliştirildi. Sadece gözünüze yaklaştırın ve anında aksiyonu inanılmaz netlikte yakalayın. Ayar gerektirmez. FocusFree özelliği her mesafeden anında seyirler için eşsiz bir özelliktir.
Tam Kaplamalı Lensler
Tam kaplamalı lensler ile ışık geçirgenliği artırılarak kullanıcıların parlak ve keskin seyir detaylarına ulaşması sağlanmıştır.
Bk-7 Frizma Camı
Bushnell PERMAFOCUS serisi dürbünlere en yüksek kalitede BK-7 prizma sistemi kullanılmaktadır. Kullanıcıların dürbünden optimum kalitede görüntü alabilmeleri için prizma sistemi içinde ışık gücünü en yüksek şekilde koruyarak kalite kaybı olmadan yüksek kalitede seyir sağlanır.
Porro Prizmatik Sistem
Bushnell PERMAFOCUS serisi dürbünlerde kullanılan porro prizma sistemi, dürbünün daha geniş bir açıda görüntülemesini sağlar. Dürbünün daha yüksek ışık alması ve üç boyut ektisi ile hedef mesafesi tahminini kolaylaştırır.
Prime Focus Netlik Mekanizması
Bushnell PERMAFOCUS dürbünlerde kullanılan Prime Focus netlik mekanizması ile hiç bir netlik çarkı kullanmadan baktığınız her yeri net olarak görceksiniz. Bu sayede en olumsuz durumlarda dahi dürbününüle hiç bir ayar gerektirmeden rahatlıkla seyir yapabilirsiniz.